• NIEZNISZCZALNI

     • Teledysk z okazji zakończenia edukacji zdalnej i zakończenia roku szkolnego.

      Film powstał z inicjatywy Klubu Filmowego jako przesłanie dla wszystkich uczniów naszej szkoły, mobilizujący do działania w szkole. W filmie wykorzystano utwór Dawida Kwiatkowskiego Niezniszczalni, udostępnioną przez stację TVN i producenta serialu Szkoła, jako piosenkę konkursową dla szkół polskich.

      Wioletta Mrozek

     • Konkurs z języka angielskiego OPEN YOUR MIND

     • Z przyjemnością informuję, że nasza  uczennica Hania Prażmo z klasy 6B wzięła udział w konkursie międzyszkolnym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie.  

      Hania jako jedyny uczestnik zakwalifikowała się do II etapu konkursu z języka angielskiego OPEN YOUR MIND. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

      Katarzyna Ratkowska

     • Wyniki konkursu Ciekawa fizyka, czyli zjawiska fizyczne w fotografii.

     • Serdecznie gratuluję uczniowi klasy 7b Olgierdowi Janocie zajęcia pierwszego miejsca w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Ciekawa fizyka, czyli zjawiska fizyczne w fotografii”.

      Konkurs polegał na wykonaniu zdjęć zaobserwowanych zjawisk fizycznych lub wykonanych samodzielnie doświadczeń.  Temat pracy Olgierda to Interferencja światła monochromatycznego w cienkiej warstwie. Olgierd samodzielnie wykonał doświadczenie, a jego efekty przedstawił na zdjęciach. 

      Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów. 
      Justyna Domagała

     • Dzień Dziecka w klasach 0-3

     • Nowa galeria Dzień Dziecka w klasach 0-3 została dodana do albumu fotograficznego

      Oddziały przedszkolne w Dniu Dziecka podjęły wyzwania kulinarne. W klasie 0b uczniowie wspólnie przygotowali pizzę udekorowaną według indywidualnych pomysłów. Takiej przepysznej pizzy jeszcze nie jedli. Uczniowie oddziału 0a po grach i zabawach na szkolnym boisku skupili się na przygotowaniu deseru. W życiu nie jedli tak pysznych, bo samodzielnie przygotowanych gofrów. Dzieci z klasy 1b również smacznie i pysznie obchodzili Dzień Dziecka, bowiem cała klasa wybrała się na lody. Natomiast uczniowie klasy 3b bawili się w Lasku na Kole. Czas upłynął im na harcach,  swawoli i dobrej zabawie.

      W Dniu Dziecka uczniowie klas 3a i 3c postawili na gry zręcznościowe. Wizyta w sali zabaw została połączona z lodowym poczęstunkiem.

      Szkoda, że Dzień Dziecka świętujemy raz w roku.

     • Dzień Dziecka

     • Nowa galeria Dzień Dziecka została dodana do albumu fotograficznego

      Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole przebiegał pod hasłem: „Zabawy podwórkowe z dzieciństwa naszych rodziców i dziadków”. Chcieliśmy pokazać uczniom, że można naprawdę dobrze się bawić nie korzystając z komputera czy smartfona i że wystarczy mieć kredę, piłkę lub kamyk, by zabawa była przednia. Na boisku szkolnym pojawił się tor do gry w kapsle oraz pole do „chłopka” – jednej z odmian klas. Graliśmy w kości i kolory, a w łaski powróciła guma do skakania. Zabawy, w które bardzo chętnie  włączali się też nauczyciele, przebiegały w wesołej i przyjaznej atmosferze.

      Przy okazji Dnia Dziecka nagrodziliśmy zwycięzców szkolnego wiosennego wyzwania „Kwiecień na piechotę”.

      Ewa Mikina
      Zespół Sportu i Rekreacji

     • Podsumowanie akcji "Weekendy rodzinne na sportowo".

     • Nowa galeria Majowe weekendy na sportowo została dodana do albumu fotograficznego

      Majowe weekendy nie rozpieszczały Was idealną pogodą. Jednak nie rezygnowaliście i każde okno pogodowe wykorzystaliście na sportowo. Dziękujemy Waszym rodzinom, za zaangażowanie i dbanie o Waszą kondycję i zdrowie. Dzięki nadesłanym relacjom poznaliśmy piękne miejsca, w których spędzaliście czas. Pokazaliście nam również swoje niezwykłe sportowe pasje.  

      Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie klasy 2a, którzy systematycznie przesyłali swoje zdjęcia i relacje. Gratulacje dla wychowawców pani Basi Wycech i pani Izy Altewęgier. 

      Zespół promocji szkoły