• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• 01.10.2019 11:20
        • 20 września 2019 roku był dla naszej społeczności uczniowskiej ważną datą. Tego bowiem dnia nasi uczniowie klas 4-8 stanęli przy urnach wyborczych, by oddać swój głos na jednego wybranego kandydata. Tydzień wcześniej mieli okazję poznać sylwetki osób kandydujących oraz zapoznać się z ich „programem” wiszącym na tablicy Samorządu Uczniowskiego.

• Wyprawka dla zerówkowiczów

• 20.10.2019 22:31
        • 2 września zerówka 0a dostała wyprawkę na rok szkolny 2019/2020.od Zarządu i Rady Dzielnicy Wola.  Otrzymaliśmy dwa ogromne pudełka. Zastanawialiśmy się, co jest w środku? Nie mogąc dłużej już czekać rozpakowaliśmy je w sali. Znaleźliśmy pomoce do prac plastycznych takie jak: kredki, plastelinę, pędzelki, farby, bloki rysunkowe, papier xero, kolorowy, kleje, temperówki, gumki, bibułę. Bardzo dziękujemy, teraz  jesteśmy gotowi do pracy.
           Anna Stępińska i Magdalena Kowalczyk