• Stołówka szkolna

• Nasza szkoła posiada własną stołówkę i kuchnię prowadzoną przez firmę PB GASTRO sc. Bogdan Bojarski Piotr Zduńczyk, specjalizującą się w prowadzeniu stołówek i bufetów szkolnych. Firma, która na rynku żywienia zbiorowego istnieje od 2002 roku cieszy się dużym uznaniem i renomą. Stanowi ją wykwalifikowany zespół fachowców potrafiących zapewnić profesjonalne żywienie dzieci w każdej grupie wiekowej, a jej założeniem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie za przystępną cenę.
        PB GASTRO nie zajmuje się dowozem potraw ani żadnych półproduktów, gdyż jak twierdzą jej pracownicy, tylko przygotowane w stołówce szkolnej zapewnią odpowiedni smak i jakość! Dlatego na miejscu, każdego dnia przygotowywane są smaczne posiłki zgodnie z zasadami zdrowego żywienia oraz z uwzględnieniem diet.
        PB GASTRO ściśle współpracuje zarówno z dyrekcją jak i Radą Rodziców.

W naszej szkole wszystkie dzieci mogą korzystać z dwudaniowych obiadów, a dzieciom z oddziału przedszkolnego serwowane są również drugie śniadania i podwieczorki.

Obiady wydawane są od godziny 12.25 do 14.00
        Dla uczniów zaplanowane są dwie 20 minutowe przerwy obiadowe:

• 12.25 - przeznaczona dla dzieci młodszych
        • 13.30 - dla uczniów starszych klas