• Samorząd uczniowski

SU stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Tworzą go wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni mają prawo do działania w szkole i środowisku lokalnym niezależnie od tego, czy zostali wybrani do zarządu SU, na gospodarza swojej klasy czy po prostu mają ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią. Każdy ma prawo do realizacji swoich pomysłów.

Działając w SU uczniowie wpływają na to, co dzieje się w szkole, mają szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwinąć swoje pasje i zainteresowania, wzbogacać ofertę imprez szkolnych. Mogą znaleźć fajny sposób na spędzenie wolnego czasu, zdobyć nowe cenne doświadczenia i wziąć udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

Rada Samorządu Uczniowskiego

ZARZĄD SZKOLNEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
        NA ROK SZKOLNY 2019/20

(kadencja 20.09.2019r. - 17.09.2020r.)

Przewodnicząca - Zosia Ciecierska 8B
        Zastępca przewodniczącej -  Tosia Mrozek 6A
        Sekretarz - Michalina Borek 7B
        Skarbnik - Marta Dreger 7A

Opiekunem SU w roku szkolnym 2019/20 jest pani Ewa Mikina

• Nagrody za stroiki Bożonarodzeniowe

• 17.02.2020 22:14
          • W styczniu rozdaliśmy nagrody za stroiki Bożonarodzeniowe dla pacjentów Hospicjum Onkologicznego. Staraliśmy się wyjść naprzeciw potrzebom poszczególnych klas tak, by nasze upominki były wykorzystywane przez uczniów podczas swojej edukacji.
          • Dary dla hospicjum

• 08.01.2020 22:42
          • W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski wraz z całą szkolną społecznością zorganizował przedświąteczną zbiórkę darów na rzecz Hospicjum Onkologicznego dla dorosłych im. Św. Krzysztofa na warszawskim Ursynowie. Hospicjum stacjonarne liczy 38 podopiecznych zaś domowe ponad 3000.

• XVIII Wolska Debata

• 18.12.2019 22:22
          • 26 listopada 2019 r. delegacja Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły  wzięła udział w XVIII Wolskiej Debacie „Szkoła na straży praw dziecka”, która odbyła się w SP 25 im KEN, przy ul. Grzybowskiej.