• Samorząd uczniowski w roku szkolnym 2021 - 2022

• Nela Bratus kl. 8a -  Sekretarz
          • Szymon Rybicki kl. 4a - Sekretarz

• Opiekun SU - Mariola Łygas
      • Samorząd uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Tworzą go wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni mają prawo do działania w szkole i środowisku lokalnym niezależnie od tego, czy zostali wybrani do zarządu SU, na gospodarza swojej klasy czy po prostu mają ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią. Każdy ma prawo do realizacji swoich pomysłów.

Działając w SU uczniowie wpływają na to, co dzieje się w szkole, mają szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwinąć swoje pasje i zainteresowania, wzbogacać ofertę imprez szkolnych. Mogą znaleźć fajny sposób na spędzenie wolnego czasu, zdobyć nowe cenne doświadczenia i wziąć udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

• XVIII Wolska Debata

• 18.12.2019 22:22
          • 26 listopada 2019 r. delegacja Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły  wzięła udział w XVIII Wolskiej Debacie „Szkoła na straży praw dziecka”, która odbyła się w SP 25 im KEN, przy ul. Grzybowskiej.