• Demollki

• Chór szkolny „Demollki” jest zespołem wokalno-tanecznym działającym od 16 lat pod przewodnictwem p. Izabeli Wawrzyniak. Należą do niego uczniowie Szkoły Podstawowej Integracyjnej Nr 317.

Jesteśmy obecni przy wszystkich ważnych wydarzeniach szkolnych - rozpoczęciach i zakończeniach roku, Dniach Edukacji Narodowej, Święcie Niepodległości. Co roku pomagamy przygotować oprawę muzyczną na Koncert Noworoczny w naszej szkole.

Śpiewamy również poza szkołą - parokrotnie braliśmy również udział w pozaszkolnych przeglądach chórów z różnych okazji i wielu konkursach. Zespół „Demollki” ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia m.in. I miejsce w XXXII Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych.

Zmieniały się nazwy naszego zespołu, zmieniali się też jego członkowie. Za to niezmiennie staramy się o wysoki poziom naszych występów i ciekawy repertuar.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy lubią śpiewać i dobrze się bawić w znakomitym towarzystwie, na zajęcia chóru szkolnego „De-mollki”.