• Mały, duży, chudy, gruby, rozrabiaka lub aniołek,
          mistrz podwórka lub Warszawy - każdy u nas się zabawi.
          Gry, zabawy, gimnastyka, skoki oraz mocowanie,
          Bardzo na Was już czekamy i do szkoły zapraszamy.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Na lekcjach wychowania fizycznego zachęcamy do aktywności ruchowej, uczymy współpracy w zespole i rywalizacji w oparciu o ideę fair play. Dbamy o zdrowie, bezpieczeństwo i prawidłową postawę. Wszystkich chętnych przygotowujemy do zawodów międzyszkolnych. Zaś tych mniej chętnych zachęcamy do znalezienia dla siebie odpowiedniej formy aktywności i nie zniechęcania się do ruchu. Sam udział w zawodach jest dla nas wszystkich sukcesem i powodem do dumy.

Jesteśmy kameralną szkołą, z mało licznymi klasami, a mimo to możemy pochwalić się mniejszymi lub większymi sukcesami sportowymi.

• Obiekty sportowe na terenie szkoły.

Nasza szkoła posiada salę gimnastyczną o wielkości pełnowymiarowego boiska do piłki siatkowej. Sprawne rozgrywanie meczów siatkówki ułatwia elektroniczny licznik punktów.

Dysponujemy przyborami sportowymi umożliwiającymi wszelkie gry i zabawy zarówno o charakterze rekreacyjnym jak i sportowym. Korzystamy ze sprzętu do gry w badmintona, tenisa stołowego. Mamy piłki do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i ręcznej. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia nordic walking. Posiadamy komplety kijków dla całej klasy.

Boiska szkolne to nowoczesne obiekty wokół szkoły o nawierzchni tartanowej. Duże boisko o wymiarach 40m na 20m pozwala na grę zarówno w piłkę ręczną, nożną oraz koszykówkę. Kosze mają możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu już najmłodsi uczniowie mogą próbować swoich sił w rzutach do kosza. Na boisku wytyczone są również bieżnie do uprawiania lekkiej atletyki: biegów oraz skoku w dal.

Boczne boisko do piłki siatkowej ma regulowaną wysokość siatki, co daje możliwość rozgrywek już młodszym dzieciom.

Wszystkie boiska mają podłoże zapewniające wysokie bezpieczeństwo użytkownikom, dodatkowo pozwalają na gry i zabawy o charakterze rekreacyjnym.

• Od zabawy do sportu
        • Drużyna
        • Zawody sportowe
        • Zawody Mikołajkowe o puchar Burmistrza Woli
        • E-bieg Erasmus 2020
        • Wioślarski Tytan Warszawy
        • Zawody, w których uczestniczymy to:

• Od zabawy do sportu
          • Zawody Mikołajkowe o Puchar Burmistrza Woli
          • Wioślarski Tytan Warszawy
          • Bieg w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu
          • E-bieg w ramach Erasmusdays 2020
          • Biegi przełajowe
          • Uczestniczymy także w międzyszkolnych rozgrywkach w piłkę ręczną i unihokeja.
          • W czerwcu na terenie naszej szkoły organizujemy Dzień Sportu.