• Samorząd uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Tworzą go wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni mają prawo do działania w szkole i środowisku lokalnym niezależnie od tego, czy zostali wybrani do zarządu SU, na gospodarza swojej klasy czy po prostu mają ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią. Każdy ma prawo do realizacji swoich pomysłów.

Działając w SU uczniowie wpływają na to, co dzieje się w szkole, mają szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwinąć swoje pasje i zainteresowania, wzbogacać ofertę imprez szkolnych. Mogą znaleźć fajny sposób na spędzenie wolnego czasu, zdobyć nowe cenne doświadczenia i wziąć udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

• Walentynki 2021

• 17.02.2021 16:13
        • Kochani,

Dzień świętego Walentego przypadający na 14 lutego to coroczne święto zakochanych, ale nie tylko… Możemy również okazać sympatię do kogoś lub wyrazić szacunek, jakim kogoś darzymy.  Podczas tego międzynarodowego święta ludzie wysyłają sobie kartki, życzenia czy wiersze oraz obdarowują się drobnymi upominkami.

•

W naszej szkole również co roku obchodzimy to święto, w tym roku nietypowo ze względu na sytuację pandemiczną na świecie. Mieliście dwa tygodnie, by wrzucać kartki do przygotowanego w przedsionku szkoły pudełka. Początkowo długo było puste, ale ruszyło za sprawą nauczyciela języka angielskiego – pani Ani Sotomskiej, za co bardzo dziękuję J.

Od poniedziałku 15.02 można odbierać w szkole kartki walentynkowe. Osoby zainteresowane otrzymały ode mnie powiadomienie poprzez librusa. Jak widzicie na zdjęciach jest ich całkiem sporoJ .

Ewa Mikina- opiekun SU