• Samorząd uczniowski stanowi nieodłączną część naszej szkoły. Tworzą go wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni mają prawo do działania w szkole i środowisku lokalnym niezależnie od tego, czy zostali wybrani do zarządu SU, na gospodarza swojej klasy czy po prostu mają ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią. Każdy ma prawo do realizacji swoich pomysłów.

Działając w SU uczniowie wpływają na to, co dzieje się w szkole, mają szansę lepiej się zintegrować, poznać nowych ludzi, rozwinąć swoje pasje i zainteresowania, wzbogacać ofertę imprez szkolnych. Mogą znaleźć fajny sposób na spędzenie wolnego czasu, zdobyć nowe cenne doświadczenia i wziąć udział w kreowaniu szkolnej rzeczywistości.

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

• 14.10.2020 21:29
        • W poniedziałek 28.09.2020 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Dziękuję wszystkim kandydatom i uczniom, którzy wzięli udział w głosowaniu. Oddano 137 ważnych głosów. Aby głos był ważny należało zaznaczyć przynajmniej jednego z 8 kandydatów, jednak nie więcej niż dwóch.

• Najwięcej głosów - 55 otrzymał Dawid Stefaniuk z klasy 8b i to On w tym roku stanie na czele naszego samorządu. Funkcję zastępcy otrzymuje Justyna Stańczak z klasy 7a. Natalia Musijowska z 7b zostaje skarbnikiem, zaś Tymek Zieliński z 6b - sekretarzem.
          Wszystkim gratuluję, a uczniom, którym nie udało się w tym roku, zapraszam do aktywnego  włączenia się do prac samorządu i za rok znowu już z większym doświadczeniem próby swych sił.
          Kadencja obecnego Samorządu trwa do 27.09.2021 roku.

Ewa Mikina - opiekun samorządu