• Zimowe Ferie 31.01.- 13.02.2022

     • „W poszukiwaniu Zimy”

      Czy można zatrzymać czas? Jednym wydaje się to niemożliwe, a inni próbują to robić pisząc pamiętniki i dzienniki.  Stwórzmy naszą szkolna kronikę zimową w postaci aktywnego kalendarza ferii zimowych „W poszukiwaniu Zimy”. Wysyłajcie swoje zdjęcie jak uprawiacie sporty zimowe, bawicie się na śniegu, karmicie ptaki itp. Zimę możecie również odnaleźć w książkach i filmie, ale także odwiedzając muzea. A może ktoś spotka niedźwiedzia polarnego? Zaproście Rodziców do wspólnej aktywności.

      Prześlijcie zdjęcie z jednozdaniowym opisem wydarzenia i datą. Możecie tez nagrywać krótkie filmy wideo.

      Materiały przesyłajcie ze swojego konta na Office pod adresem: szkola317@spi317.edu.pl

      Zespół promocji szkoły

    • Podziękowania
     • Podziękowania

     • Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły!
      Szanowni Rodzice!

      Koncert Noworoczny 2022 „Uczymy się żyć razem” był okazją do naszego wspólnego spotkania. Pokazaliśmy jak jesteśmy różni, ale jak wiele nas łączy. Połączyła nas klasyka literatury „Opowieść wigilijna”, którą czytaliście aż w siedmiu językach. Dzięki temu mogliśmy zagościć w Waszych domach i poznać rodziny, w których na co dzień można usłyszeć mowę ukraińską, język francuski, arabski czy norweski. W szkole uczycie się również języków angielskiego i niemieckiego z nadzieją, że świat stanie przed Wami otworem. Z radością deklamowaliście poezję mikołajkową. Razem z Wami poczuliśmy tę atmosferę dobrej zabawy podczas nagrywania, kiedy za kamerą stoi ktoś bliski.

      Profesjonalne występy klasowe uczniów i chóru szkolnego nagrywane między kolejnymi kwarantannami pokazały, że możemy pokonać trudny czas pandemiczny. Teachers Band zaprezentował muzyczne oblicze nauczycieli i domknął krąg, który wspólnie tworzymy.

      W tym miejscu chciałybyśmy złożyć gorące podziękowania wszystkim artystom biorącym udział w Koncercie Noworocznym 2022 „Uczymy się żyć razem”. Dziękujemy również bohaterom spoza ekranu, dzięki którym efekt końcowy jest wspaniały. Dziękujemy Rodzicom, którzy nam zaufali i włączyli się w kolejną szkolną inicjatywę.

      Od momentu premiery, przez pierwszą dobę Koncert Noworoczny obejrzało około 400 widzów. Liczymy, że nasza widownia będzie się stale powiększała, a oglądający polubią nasze produkcje i zasubskrybują szkolny kanał YouTube.

      Z życzeniami pomyślności w Nowym Roku 2022,
      Dyrekcja szkoły i organizatorzy koncertu

     • Koncert Noworoczny 2022

     • Łatwo nie było, ale się udało. Tradycji stało się zadość... Jak co roku, kończąc pierwsze półrocze - zapraszamy na Koncert Noworoczny. Inny niż zwykle, bo i czas inny, niezwyczajny... Jak zawsze jednak gramy i śpiewamy. Laureaci szkolnego recytatorskiego konkursu mikołajkowego recytują wierszyki... Tradycyjnie jest też występ rodziców i nauczycieli. Inaczej ale jak zawsze z życzeniami - Szczęśliwego Nowego Roku!

     • Klasy pierwsze w teatrze Guliwer

     • Nowa galeria Klasy pierwsze w teatrze Guliwer została dodana do albumu fotograficznego

      15 grudnia obie klasy pierwsze gościły w teatrze GULIWER i oglądały spektakl pt „Gwiazdka”. Przedstawienie o tematyce świątecznej dzieciak obejrzały z zachwytem. Był Mikołaj z pomocnikami, Gwiazdka, stajenka z pastuszkami oraz inne postaci. Bardzo ważne jednak było przesłanie, które mocno podkreśliło szacunek, miłość i bliskość z innymi osobami. Ludzie i kontakty między sobą są zawsze najważniejsze!