• Muzyczne życzenia dla nauczycieli

• Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Z okazji dnia KEN samorząd szkolny przygotował dla nauczycieli i pracowników administracji uroczystość, której najważniejszym celem była integracja młodzieży ze swoimi nauczycielami oraz uświadomienie naszej szkolnej społeczności, że możemy wspólnie dobrze się bawić.

Oprócz życzeń i tych wypowiedzianych i tych wyśpiewanych zorganizowaliśmy teleturniej kahoot, który sprawdzał wiedzę nauczycieli i uczniów dotyczącą najbliższej okolicy naszej szkoły oraz to, czy jesteśmy dobrymi obserwatorami i jak się znamy i kojarzymy fakty o sobie. Zabawa była przednia i nawet ci, którzy początkowo obawiali się tego typu rywalizacji, z wielkim zapałem wyrywali się do rozgrywkiJ

Nauczyciele z okazji swojego święta losowali słodkie wróżby na obecny rok szkolny 2019/20, odczytywali je na forum, zaś niektórzy dodawali swój komentarz. Pani Katarzyna Chrzanowska wyciągnęła los, który zapowiadał otrzymanie nagrody Dyrektora Szkoły i mogę zdradzić, że wróżba ta się spełniła;). Pan Zbigniew Klatka czeka na remont swojej pracowni, Pani Wioletta Mrozek na miły wieczór w teatrze z klasą 7-mą, pani Katarzyna Ratkowska będzie stawiać w tym roku szkolnym same 5 i 6, pani Izabela Zimnicka dużo w tym roku nauczy się od swoich podopiecznych, zaś pani Ewa Mikina podobno doczeka się laureata olimpiady przedmiotowej!

Myślę, że było to bardzo udane nasze wspólne świętowanie

Ewa Mikina-opiekun Samorządu Uczniowskiego

• Nagrody z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej

• Z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej pani dyrektor Magdalena Politańska oraz pani Justyna Domagała nauczycielka matematyki i fizyki zostały uhonorowane  nagrodą Burmistrza Dzielnicy Wola.

Nagrody te przyznawane są za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty warszawskiej. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w piątek 12 października 2019 r. w teatrze Kamienica.

Serdecznie gratulujemy obu Paniom i cieszymy się z ich osiągnięć.

• Ślubowanie pierwszoklasistów.

• 14 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci z klas pierwszych na uczniów SPI oraz przyjęcie do grona społeczności szkolnej dzieci z oddziału przedszkolnego. Zerówkowicze dumnie odbierali swoje dyplomy z rąk pani dyrektor. Wzorowa postawa pierwszaków podczas  uroczystości ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowania na uczniów wskazywała, że jest to dla nich wyjątkowy dzień i bardzo ważna chwila w dotychczasowym życiu szkolnym. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Po części oficjalnej uczniowie klas pierwszych zaprezentowali krótką część artystyczną wywołującą łezkę wzruszenia zarówno u rodziców jak i nauczycieli.
            Witajcie w szeregach naszej szkoły!
            Wszystkim Pierwszoklasistom i Zerówkowiczom życzymy wielu sukcesów oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech.

Wychowawcy oddziału przedszkolnego i klas pierwszych

• Dzień Komisji Edukacji Narodowej

• 14 października 2019 r. obchodzić będziemy Dzień Komisji  Edukacji Narodowej. Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Nie będzie zajęć lekcyjnych.

Z tej okazji odbędzie się uroczyste ślubowanie uczniów klas  pierwszych oraz pasowanie na zerówkowicza dzieci z oddziału przedszkolnego. Uczniowie klas starszych jak co roku uświetnią ten dzień niespodzianką przygotowaną dla nauczycieli.

Zapraszamy:

Klasy 0-3 – godz. 9.00 – 10.15
            Klasy 4-8 – godz. 10.30 - 11.30

W tym dniu zaplanowany jest obiad a świetlica pełni funkcję opiekuńczą.

Iwona Stelmaszczyk-Dyba
            wicedyrektor SPI Nr 317