• 23 stycznia 2020 - Bal karnawałowy w klasach 0-3

• 17.02.2020 21:20
      • 23 stycznia odbył się bal karnawałowy dla dzieci z klas 1-3 oraz  z oddziałów przedszkolnych. Karnawał to czas niezwykły, pełen zabawy, kolorów, świateł, dźwięków, zapachów i smaków.
      • Taki też był ten dzień w naszej szkole. Dekoracja została przygotowana przez nauczycieli, miała być tłem dla niezwykłych dziecięcych kreacji i zabaw. Korytarz przyozdobiły tradycyjne balony, serpentyny i światełka, a stworzenie różnobarwnego, obniżonego sufitu z krepinowych wstążek zbudowało  klimat do wspólnej zabawy i pląsów. Dzieci nie zawiodły, na sali pojawiły się niezwykle bajkowe postaci: księżniczki, czarodziejki, magowie, bohaterowie książek i filmów dla dzieci, ale również strażacy, rycerze i żołnierze. Nie zabrakło przedstawicieli świata zwierząt. Panie animatorki zadbały o różnorodną muzykę, o konkursy z niespodziankami i zabawy z zaskakującym zakończeniem.  W trakcie balu dzieci mogły odpocząć i spędzić wspólnie czas podczas równie kolorowego i  karnawałowego poczęstunku. W takim dniu nawet zwykła woda i sok jabłkowy smakuje niezwykle. Zmęczeni nauką, zabawą i pełni karnawałowych wspomnień z niecierpliwością czekamy na ferie.

Link do galerii

Nauczyciele klas 0-3