• 20 września 2019 - Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• 04.12.2019 21:51
      • 20 września 2019 roku był dla naszej społeczności uczniowskiej ważną datą. Tego bowiem dnia nasi uczniowie klas 4-8 stanęli przy urnach wyborczych, by oddać swój głos na jednego wybranego kandydata. Tydzień wcześniej mieli okazję poznać sylwetki osób kandydujących oraz zapoznać się z ich „programem” wiszącym na tablicy Samorządu Uczniowskiego.

W głosowaniu wzięło udział 155 uczniów. Tylko 1 glos był nieważny, zaś pozostałe rozłożyły się między 6 kandydatami. O ważne urzędy w szkolnym samorządzie ubiegało się 6 osób : Michalina Borek, Nela Bratus, Zosia Ciecierska, Marta Dreger, Emilka Gągola i Tosia Mrozek.

Po zliczeniu wszystkich głosów i sporządzeniu protokołu niniejszym oświadczamy, iż najwięcej głosów - 40 - uzyskała Zofia Ciecierska i to ona zostaje Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w r.szk. 2019/2020.
        Tosia Mrozek - wiceprzewodnicząca
        Marta Dreger - skarbnik
        Michalina Borek - sekretarz

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy uczniów SP 317 do współpracy smiley