Strona główna
Aktualności
📢 Rekrutacja uzupełniająca – start już jutro!
Informujemy, że 24 czerwca rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca na nabory lato w mieście. Zapraszamy do sekretariatu szkoły z: ✅ wypełnioną kartą kwalifikacyjną, ✅ potwierdzeniem dokonania opłat. Czekamy na Państwa! 😊
Z wakacyjnym pozdrowieniem Ola Binecka (koordynatorka akcji)
23cze- 23cze
Wizyta w Sadach Klemensa
W środę 17 czerwca uczniowie klas pierwszych oraz dzieci z oddziału przedszkolnego wybrali się na autokarową wycieczkę do Sadów Klemensa. Jest to park rozrywki – wyjątkowe miejsce usytuowane wśród drzew, w większości owocowych.
Na miejscu na dzieci czekało wiele atrakcji. Podczas ciekawych warsztatów pt. „Tajemnice sadów” uczestnicy poznali drogę „od ziarenka do jabłka”, oraz dowiedzieli się, jakie produkty powstają z tych smacznych i zdrowych owoców. Nie zabrakło także degustacji świeżych i suszonych jabłek oraz pysznego soku jabłkowego. Na zakończenie każde dziecko samodzielnie przygotowało prezent dla rodziców – pachnącą i zdrową herbatkę, czyli woreczek wypełniony suszonymi plasterkami jabłek i pomarańczy oraz aromatycznymi goździkami.
22cze
Galeria zdjęć
- brak danych