• Akacja Lato w mieście w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 317

• Potwierdzanie woli udziału w Akcji, w każdej szkole/placówce, do której kandydat został zakwalifikowany następuje poprzez złożenie karty kwalifikacyjnej (jedna karta na jeden turnus) wraz załącznikami - potwierdzeniem opłat za żywienie i opiekę lub zaświadczeniem o zwolnieniu z opłat.
          Karty wraz z wydrukowanymi potwierdzeniami przelewów (za opiekę i wyżywienie) prosimy składać w sekretariacie szkoły SPI 317 w  godz.  8.00-16.00.
          Zwracamy się prośbą o dostarczanie kompletnej dokumentacji (karty wraz z dowodami wpłat).
          Złożenie karty/kart i wydrukowanych potwierdzeń przelewów w szkole jest warunkiem udziału dziecka w Akcji.

Opłaty w ramach akcji Lato w mieście 2023 w SPI 317

• Opłata za opiekę - 02 1030 1508 0000 0005 5099 2043

• Opłata za wyżywienie - 49 1020 1042 0000 8302 0421 0324

Dokumenty:

• Rekrutacja na wolne miejsca

1. Zapisy w ramach rekrutacji na wolne miejsca odbywają się:

- tylko do FPE, dysponujących miejscami;

- zgodnie z harmonogramem; tj. trwają od 20.06.2023 r. od godziny 12:00 do czasu zakończenia Akcji „Lato w Mieście” 2023;

- na podstawie zgłoszenia tj. wypełnionej przez rodzica/opiekuna prawnego kandydata karty kwalifikacyjnej, którą można pobrać ze strony elektronicznego systemu zgłoszeń znajdującego się pod adresem: warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl lub otrzymać w FPE.

2. Rodzice/opiekunowie prawni kandydata, który nie brał udziału we wcześniejszych zapisach, a chcą ubiegać się o przyjęcie dziecka do Akcji z uzupełnioną i podpisaną kartą kwalifikacyjną zgłaszają się do FPE, która dysponuje wolnymi miejscami. Dokonują opłat zgodnie z informacją uzyskaną w FPE lub składają zaświadczenie o zwolnieniu z opłat. O przyjęciu decyduje organizator wypoczynku.
      3. Rodzice/opiekunowie prawni kandydata, który brał udział we wcześniejszych zapisach, został przyjęty, a rodzice/opiekunowie prawni kandydata chcą ubiegać się o przyjęcie dziecka do innej FPE są zobowiązani do złożenia pisemnej rezygnacji w FPE, w której została złożona karta kwalifikacyjna i potwierdzenie opłat. Następnie rodzice/opiekunowie prawni kandydata zgłaszają się do FPE, która dysponuje wolnymi miejscami z uzupełnioną i podpisaną kartą kwalifikacyjną. Dokonują opłat zgodnie z informacją uzyskaną w FPE lub składają zaświadczenie o zwolnieniu z opłat. O przyjęciu decyduje organizator wypoczynku.
      4. Rodzice/opiekunowie prawni kandydata, który brał udział we wcześniejszych zapisach i nie został przyjęty, a rodzice/opiekunowie prawni kandydata chcą ubiegać się o przyjęcie dziecka do Akcji zgłaszają się do FPE, która dysponuje wolnymi miejscami, z uzupełnioną i podpisaną kartą kwalifikacyjną. Dokonują opłat zgodnie z informacją uzyskaną w FPE lub składają zaświadczenie o zwolnieniu z opłat. O przyjęciu decyduje organizator wypoczynku.
      5. Rodzice/opiekunowie prawni kandydata, który brał udział we wcześniejszych zapisach, został zakwalifikowany, ale rodzice/opiekunowie prawni kandydata nie potwierdzili woli, tj. nie złożyli karty kwalifikacyjnej wraz z potwierdzeniem dokonania opłat/zaświadczenia o zwolnieniu z opłat w terminie określonym w harmonogramie, a chcą ubiegać się o przyjęcie dziecka do Akcji z uzupełnioną i podpisaną kartą kwalifikacyjną zgłaszają się do FPE, która dysponuje wolnymi miejscami. Dokonują opłaty zgodnie z informacją uzyskaną w FPE lub składają zaświadczenie o zwolnieniu z opłat. O przyjęciu decyduje organizator wypoczynku.