• Witamy w naszej szkole!
      • Dzień Zdrowego Jedzenia 2019
      • Nasza szkoła

• Nasza mała szkoła to miejsce bezpieczne, sprzyjające dziecku. Uczymy tu w atmosferze życzliwości i wzajemnego zrozumienia. Wspieramy wszechstronny rozwój uczniów, zgodnie i ich indywidualnymi potrzebami oraz predyspozycjami.
        Rozbudzamy zainteresowania i uzdolnienia, pomagamy uczniom przejmować odpowiedzialność za własne życie i dalszy rozwój osobowy, w tym także dalsze kształcenie.
        Ideały Edmunda Bojanowskiego - patrona naszej szkoły, uczą nas otwartości i tolerancji wszędzie tam, gdzie oprócz rozumu i wiedzy potrzebne jest jeszcze serce.

• Dzień Dziecka w klasach 0-3

Nowa galeria Dzień Dziecka w klasach 0-3 została dodana do albumu fotograficznego

Oddziały przedszkolne w Dniu Dziecka podjęły wyzwania kulinarne. W klasie 0b uczniowie wspólnie przygotowali pizzę udekorowaną według indywidualnych pomysłów. Takiej przepysznej pizzy jeszcze nie jedli. Uczniowie oddziału 0a po grach i zabawach na szkolnym boisku skupili się na przygotowaniu deseru. W życiu nie jedli tak pysznych, bo samodzielnie przygotowanych gofrów. Dzieci z klasy 1b również smacznie i pysznie obchodzili Dzień Dziecka, bowiem cała klasa wybrała się na lody. Natomiast uczniowie klasy 3b bawili się w Lasku na Kole. Czas upłynął im na harcach, swawoli i dobrej zabawie.

• Dzień Dziecka

Nowa galeria Dzień Dziecka została dodana do albumu fotograficznego

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole przebiegał pod hasłem: „Zabawy podwórkowe z dzieciństwa naszych rodziców i dziadków”. Chcieliśmy pokazać uczniom, że można naprawdę dobrze się bawić nie korzystając z komputera czy smartfona i że wystarczy mieć kredę, piłkę lub kamyk, by zabawa była przednia. Na boisku szkolnym pojawił się tor do gry w kapsle oraz pole do „chłopka” – jednej z odmian klas. Graliśmy w kości i kolory, a w łaski powróciła guma do skakania. Zabawy, w które bardzo chętnie włączali się też nauczyciele, przebiegały w wesołej i przyjaznej atmosferze.

• Piątek 18.06.2021

• „Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu”
      Thomas Edison

I właśnie o ten 1% inspiracji chcemy Państwa prosić. Tradycją naszej szkoły jest współpraca z Fundacją Rosa, która do wpłaconej  przez Was kwoty z 1% podatku dodaje swojego finansowego bonusa. Im więcej pieniędzy wpłynie z podatku dla naszej szkoły, tym więcej dopłaci Fundacja Rosa. W poprzednich latach dzięki Państwa pomocy udało nam się zakupić tablety, projektor, Lego Roboty, laptopa i inne pomoce dydaktyczne.
      Jeżeli zastanawiacie się komu przekazać 1% podatku? Po prostu przekażcie je swojemu dziecku, dla szkoły, w której się uczy. Nasze ID to: 136677  Numer KRS:  0000207472
      Szczegółowe informacje oraz wzór wniosku znajdziecie klikając na link Program "TWOJA SZKOŁA"

• liczba odwiedzin: 277411